Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 5 cm |
| Power Type | None |
| Model Number | SRH051 |
| Size | 43mmx24.6mm |
| Material | Stainless steel |
| Use | Face |
| Gender | Male |
| Brand Name | DLCyaqi |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Razor |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.