Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Type | None |
| Model Number | BRC2354 |
| Size | 85mmx13.5mm |
| Material | Zinc alloy |
| Use | Face |
| Gender | Male |
| Brand Name | DLCyaqi |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Razor |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.