Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.077 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Type | None |
| Model Number | RH2108 |
| Size | 80mmx12mm |
| Material | Stainless Steel |
| Use | Face |
| Gender | Male |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Razor |
| Number of Pieces | One Unit |
Instock
There are no reviews yet.