Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Model Number | WZ19122403, WZ19122403 |
| Quantity | 1 set eyes makeup, 1set |
| Ingredient | natural, natural |
| NET WT | 4g, as item shown |
| Origin | Mainland China |
| Type | Makeup Set |
| Skin Type | All Skin Types |
| Package include | 1 set eyes makeup |
| Feature 1 | High-quality, Portable, Convenient |
| Feature 2 | Complete, Easy to carry and use |
| Feature 3 | Long Lasting, Natural |
| Drop shipping | We support |
Instock
There are no reviews yet.