Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 9 cm |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 3.8g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | Zircon |
| Certificate Number | – |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Oval |
| Setting Type | Prong Setting |
| Style | Cute/Romantic |
| Model Number | RHR334 |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | ENGAGEMENT |
| CertificateType | CMA |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Brand Name | YANLOK |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Rings |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.