Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 55 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 200w |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| model | DY-25 |
| capacity | 20kg/h |
| Product | 22*21*51cm |
| N.W | 8.5KG |
Instock
There are no reviews yet.