Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 11 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of grinding levels | 11 or more |
| Power Source | Manual |
| Power (W) | |
| Housing Material | aluminum |
| Model Number | HG45 |
| Certification | CE |
| Type | Burr Grinders (Conical) |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 15g/25g |
Instock
There are no reviews yet.