Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 40 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Loading coffee beans | up to 90 gr |
| Number of grinding levels | 11 or more |
| Power Source | Electric |
| Power (W) | 350W |
| Housing Material | aluminum |
| Model Number | LD-700E |
| Certification | CE |
| Type | Burr Grinders (Flat Wheel) |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Hopper Capacity | 1.5L |
| Grinding Stones Diameter | 74mm |
Instock
There are no reviews yet.