Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 20 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 58 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | EF-131V |
| Style | Commercial Fryer |
| Material | Stainless steel |
| Function | Adjustable Thermostat Control, Overheat Protection, Detachable Oil Container, With Light Indicator |
| Shape | SQUARE |
| Controlling Mode | Manual Control / Mechanic Timer |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000 |
| Non-Stick Material | none |
| Brand Name | XEOLEO |
| Origin | Mainland China |
| Capacity | 10L, 10L |
| Size | 280*495*345mm |
Instock
There are no reviews yet.