Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Wattage | 55W |
| Voltage | 12 V |
| Origin | Mainland China |
| Certification | DOT |
| Number of bulb | 1 |
| Model | H1, H3, H4, H7, H8, H11, HB3(9005), HB4(9006), HIR2(9012) |
| Base Model | P14.5s PK22 P43t PX26d PGJ19-1 PGJ19-2 PGJ19-5 P20d P22d PX22d |
| Part Number | 8111, 8311, 8411, 8711, 8851, 81111, 9005, 9006, 9012 |
| Color Temperature | 3200K |
| Feature | Original Quality |
| Feature 2 | Original LIne |
| Technology | Halogen lamp car headlight fog lamp |
| Light color | Warm Light |
Instock
There are no reviews yet.