Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 20 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Type | Graphic Tablets, Digital Tablets |
| Pressure Levels | 8192 |
| Resolution Ratio | 5080lpi |
| Package | Yes |
| Interface Type | USB |
| Brand Name | xencelabs |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, EAC, EPA, FCC, RoHS, UL, KC, weee |
| Color | Carbon Black |
| Dimensions (W x H x D) | 9.21 x 7.27 x 0.3 in / 234.18 x 184.66 x 8 mm |
| Active area size | 6.93 x 3.89 in / 176.10 x 99.05 mm |
| Active area aspect ratio | 16:9 |
| Weight | 710.5 g |
| Hours per charge | 16 hours (2.5 hours charging time) |
| Ports included | USB-C |
| Connectivity | Wireless or USB |
| Technology | Battery-free EMR |
Instock
There are no reviews yet.