Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.095 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight[g] | 1018g |
| Input/Output | Aux |
| Number of devices connectable simultaneously | 2 |
| Maximum wireless range[m] | <10m |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | 3D Surround Sound Mode, Immersive Sound Mode, Stereo Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Sensivity | 80dB |
| Control | Volume control, phase |
| Codecs | Apt-X |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | 50-99 W |
| Active Noise-Cancellation | Active |
| Voice Control | No |
| Output Power | 60W |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Playback Function | MP3, DVD, CD |
| Remote Control | No |
| Inbox adaptor | No |
| Support Apt-x | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Display Screen | No |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 2 |
| Power Source | Battery, USB |
| PMPO | 60W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Play Video, Wireless subfoofer |
| Battery | Yes |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | XDOBO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.