Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.794 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 26 × 24 cm |
| Weight[g] | 3800g |
| Input/Output | USB |
| Battery Capacity[mAh] | 10400mAh |
| Number of devices connectable simultaneously | 2 |
| Touch Screen | No |
| Sound Mode | Stereo Sound Mode |
| Category | Speakers |
| Use | HOME |
| Sabwoofer cabinet material | Plastic |
| Woofer/Widerange material | Metal |
| Mid-range material | Metal |
| Tweeter material | other |
| Tweeter type | HORN |
| Acoustic enclosure | other |
| Sensivity | 75dB |
| Control | Volume control |
| Codecs | sbc |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Input Power(W) | 50-99 W |
| Active Noise-Cancellation | Active |
| Impedance | 2 Ohm |
| Voice Control | No |
| Output Power | 80W |
| Display Screen | No, No |
| Waterproof | Yes |
| Support APP | No |
| Support Memory Card | Yes |
| Material | Aluminum |
| Playback Function | Radio, MP3 |
| Remote Control | No |
| Support Apt-x | No |
| Intelligent Personal Assistant | None |
| Built-in Microphone | Yes |
| Audio Crossover | Full-Range |
| Number of Loudspeaker Enclosure | 1 |
| Power Source | Battery, USB |
| PMPO | 80W |
| Channels | 2 (2.0) |
| Feature | Play Video, Wireless subfoofer |
| Battery | Yes |
| Communication | Induction |
| Speaker Type | Portable |
| Cabinet Material | Plastic |
| Brand Name | SkyBeats |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.