Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 18 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Supported Internet Services | NETFLIX, Google TV, YouTube, other, Skype |
| Remote controller included | YES |
| Voice assistant built-in | YES |
| Category | Set Top Box |
| Wi-Fi Transmission Standard | 802.11b/g |
| System | Android 11.0 |
| Power | DC 5V, 2A |
| IPTV | Yes |
| GOOGLE Cast | Yes |
| Weight | 0.1 |
| Remote Control | Included |
| Ethernet | 100M |
| Wireless | Yes |
| Internal Storage | 8GB eMMC, 16GB eMMC |
| Memory | 1G DDR3, 2G DDR3 |
| Bluetooth | Yes |
| Video Output | HDMI-Compatible 2.1 |
| OS | Android 11 |
| CPU | Amlogic S905W2 |
| Brand Name | H96 MAX |
| H96 MAX Model | x98Q |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| GPU | G31 GPU |
| Item | X98Q Smart TV BOX |
| RAM and ROM | 1G8G and 2G16G Optional |
Instock
There are no reviews yet.