Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 50 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | >6 nozzles |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Type | Li-ion |
| Size(mm) | 32032090mm32032090mm |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | No |
| Cleaning Route | RandomType |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Pet Brush |
| Installation | Robot |
| Voltage (V) | 110V240V110V240V |
| Power (W) | 18002199W18002199 |
| Function | SweepSuction |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.