Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastic |
| Weight[g] | 135 |
| Battery Capacity[mAh] | 500 |
| Battery life up to[hours] | 7 |
| Voice assistant built-in | YES |
| Maximum wireless range[m] | 10m-20m |
| Category | Earphones & Headphones |
| Max Output | 1mW |
| Number Of Drivers | 2 |
| Driver Diameter | 20mm |
| Total Harmonic Distortion | 1% |
| Bluetooth Version | 5.3 |
| Package List | User Manual, Charging case, Charging Cable |
| Features | With microphone, Active Noice Cancelling |
| Codecs | AAC |
| With Microphone | Yes |
| Is wireless | Yes |
| Waterproof | Yes |
| Line Length | 1m |
| Frequency Response Range | 20 – 20000Hz |
| Sensitivity | 123dB |
| Plug Type | None |
| Function | For Mobile Phone, HiFi Headphone, Sport, For Outdoor, For Office, For Sleep |
| Active Noise-Cancellation | Yes |
| Volume Control | Yes |
| Control Button | Yes |
| Vocalism Principle | Hybrid technology |
| Wireless Type | None |
| Connectors | None |
| Communication | WireLess |
| Style | In-ear |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | VYOPBC |
| Resistance | 32Ω |
| Colors | black, white, pink, green, blue (optional) |
| Bluetooth-compatible | Bluetooth-compatible V5.3, high-definition binaural call |
| Product horn | 8mm composite film horn |
| Product chip | Jerry 6983D |
| Standby time | 60 days+ |
| Working time | 5 hours, the charging box can charge the headphones 3 times. |
| Charging time | approximately 45 minutes |
| Communication distance | obstacle free 15 meters |
| Headphone battery capacity | 30mAh |
Instock
There are no reviews yet.