Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.315 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Source | USB |
| Fan Speed | Third Gear |
| Certification | CE |
| Material | Plastic |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 10w |
| Timing Function | No Timing |
| Remote Control Function | No |
| Brand Name | Efocus |
| Origin | Mainland China |
| Feature1 | mini blower |
| Feature2 | air blower |
| Feature3 | turbo fan |
| Feature4 | portable blower |
| Feature5 | Powerful blower |
| Feature6 | Jet Blower Turbo |
| Feature7 | rechargeable blower |
| Feature8 | exhaust fan |
| Feature9 | jet air blower |
| Feature10 | turbo fan |
| Feature11 | Turbo portable blower |
| Feature12 | Mini Turbo High Performance Fan |
| Feature13 | blower |
| Feature14 | powerful air blower |
Instock
There are no reviews yet.