Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 50 × 28 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Rated Voltage | 220V |
| Wattage | 2000-3999W |
| Product number | FC3386 |
| Name | X008 Fully Automatic High Pressure Car Washing Machine |
| Voltage | 220V |
| Power | 3800W |
| Motor type | pure copper motor |
| Overheat protection | Yes |
| Machine size | 294*290*580.2mm |
| Peak load pressure | 15mpa |
Instock
There are no reviews yet.