Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 9 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | XB-01 |
| Brand Name | queling |
| Origin | Mainland China |
| APP download address | Search ReactionX on Google Play and Apple store |
| charging port | Circular special charging port |
| battery | Charge for 1 hour, use for 10 hours, |
| connection distance | 10m |
| Light off method | time and vibration |
| SIZE | 75mm |
| weight | 105g |
| Light color | Red/yellow/blue/green/purple/sky blue |
| quality assurance | one year |
| waterproof | YES |
Instock
There are no reviews yet.