Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 20 cm |
| Whether printing | No |
| Product application scenarios | Other |
| Craft of Weaving | Other |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Model Number | Seat Cushion |
| Pattern Type | Solid |
| Use | Seat |
| Style | plain |
| Feature | waterproof |
| Material | PVC, PVC |
| Filling | PU Foam |
| Unpick and Wash | Removable and Washable |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Color | red, green, blue, purple, orange |
| Folding size | 140*80*60mm |
| Unfold size | 385*275*8mm |
| Weight | About 30g |
| Use occasions | Field Park, mountain beach bus and so on |
| Key Words | Seat Cushion |
Instock
There are no reviews yet.