Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Shoes Type | other |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Upper-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Season | Summer |
| Model Number | 385 |
| Fashion Element | CRYSTAL |
| Pattern Type | Mixed colors |
| Lining Material | Synthetic |
| Insole Material | BONDED LEATHER |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Upper Material | Genuine leather |
| Brand Name | WUYAZQI |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.