Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 20g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Geometric |
| Style | Hiphop/Rock |
| Model Number | WSL071 |
| Occasion | party |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Bracelets Type | Charm Bracelets |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | SAPPHIRE |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | WUIHA |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | BRACELETS |
Instock
There are no reviews yet.