Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.96 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 13 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Processor Main Frequency | 4.5GHZ |
| Use | Household |
| Memory Capacity | 16GB |
| Hard Drive Capacity | 512GB |
| Model Number | U58 |
| Processor Model | 5825U |
| Type | Mini Desktop, MINI PC |
| Graphics Card Type | Integrated Card |
| Brand Name | WUDUNG |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.