Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.786 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Usage | plasma cutting machine |
| Model Number | P80 |
| Dimensions | 1.5mm |
| Rated Current | 100A |
| Input Voltage | 220v |
| Certification | none |
Instock
There are no reviews yet.