Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 42 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Power Source | Electric |
| Place of Origin | Mainland China |
| Model Number | DF-166 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | vilnason |
| vilnason Model | DF-166 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Number of Pieces | One Unit |
| Weight | 4.9 Kg |
| System Body Dimensions | 320 mm x 330 mm x 175 mm |
| Power Input | 100-240V, 50/60 Hz, Max 100 VA (24V/ 5A) |
| Feature 1 | Wrinkle Removal |
| Feature 2 | Whitening Facial |
| Feature 3 | Electrop Ratio Machine |
| Feature 4 | Cooling |
| Feature 5 | Heating |
| Feature 6 | Skin Lifting |
| Feature 7 | Multipolar Requency |
| Feature 8 | Newest |
Instock
There are no reviews yet.