Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Working Principle | Ultrasound Wave |
| Commodity Quality Certification | ce |
| Function | Skin Tightening |
| Power Source | USB CABLE, USB Charger, us, EU, UK, AU |
| Standard Voltage | 110V, 220V |
| Size | 20*20*10cm |
| Model Number | Mini Home use ultrasound focused face lift machine, Z-1808 |
| Manufacturing Process | Machine Made |
| Material | Plastic |
| Brand Name | CASMB |
| Origin | Mainland China |
| Number of Pieces | COMBO |
| Applicable People | Universal |
| Type | HAND HELD |
| Feature | Face Lift, Skin Tightening, Acne Treatment, Skin Rejuvenation, Wrinkle Remover, Whitening, Firming, Moisturizer, Anti-aging |
| Cartridge | 2.0mm/3.0mm/4.5mm |
| Level | 9 Level Adjustable |
| Voltage | 110V/220V 50-60Hz |
| Power | 56W |
| Working voltage | 28V |
| Weight | 1KG |
| Application | Home use |
Instock
There are no reviews yet.