Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | feimiaomilei |
| Certification | CE |
| Model Number | WPP123 |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
| With LCD Screen Or Not | No |
| Power Type | Battery-Powered |
| Alarm mode | acousto-optic |
| Scope of application | Detect metal field and voltage field |
| Working power supply | 9 V |
| Detect metal size | 15mm diameter steel pipe, test depth 24mm (reference value) |
| Overall dimensions | 150x82x27mm |
Instock
There are no reviews yet.