Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Usage | Home DIY |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50/60HZ |
| Hammer Type | Rotary Hammer |
| Model Number | Electric Hammer |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushless |
| Brand Name | WOYOFADA |
| Power Source | Battery |
| Rated Voltage | 18V |
Instock
There are no reviews yet.