Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 26 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Storage Baskets |
| Use | Neatening/Storage |
| Feature | Stocked, Eco-Friendly |
| Material | WICKER, Willow |
| Brand Name | VODOOL |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Storage Baskets |
| Hand-Woven Wicker Basket | Wicker Storage Basket |
| Handmade Wicker Basket | Wicker Sundries Basket |
| Hand Woven Harvest Basket | Small Wicker Basket |
| Color | As Shown |
| Size | 20*18*21cm/7.87*7.08*8.26inch |
Instock
There are no reviews yet.