Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 2 cm |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | ——- |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 1.9g |
| Model Number | Flamingo Heart Bee Flower Boy Girl Family Animal Dog Cat Pink Charms |
| Item Height | —— |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | WOSTU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.