Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Certificate | No |
| Item Weight | 2.8, 2.8g |
| Side Stone | None |
| Chain Type | O-chain |
| Shapepattern | Water Drop, Water-drop-shaped purple zircon |
| Occasion | Anniversary |
| Style | Classic |
| Model Number | FNN271 |
| Certificate Type | GDTC |
| Necklace Type | Chains Necklaces |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Brand Name | WOSTU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | NECKLACES |
| Fine or Fashion | Fine |
| Wearing Occasion | Wedding / Engagement / Anniversary / Propose/Party/Gift |
| Condition | 100% Brand New |
| Gift for | Friend / Girlfriend / Wife / Mother |
| Length | 50.5cm(Adjustable) |
| Material | S925+Pavé Setting CZ+Plated platinum |
| Pendant size | 0.9*0.6cm; 0.7*0.5cm |
| Quality | 100% 925 Sterling Silver, If no, Full Refund |
Instock
There are no reviews yet.