Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | Halloween Red Rose Flower Skull Charms Black CZ Witch Bat Bead |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 2.1G |
| Model Number | QCC2386 |
| Item Height | 3.4*1.0cm |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | Cross |
| Brand Name | WOSTU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.