Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 2.1g |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | Spaceman Spacecraft Asymmetric Opening Rings Rainbow Stud Earrings |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Animal |
| Setting Type | Prong Setting |
| Style | TRENDY |
| Model Number | CQR923 |
| Rings Type | Cocktail Ring |
| Occasion | party, Holiday/ Anniversary /Party/Birthday |
| CertificateType | GDTC |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Gender | Women |
| Brand Name | WOSTU |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
| Width | 1.7mm |
| Material | S925+ CZ+Moonstone+Plated platinum |
| Gift for | Mom, Wife, Girlfriend, Daughter, Yourself |
| Package | A free velvet cloth bag or box to protect the jewelry. |
| astronaut | 12*7.5mm |
| rocket | 11*9mm |
Instock
There are no reviews yet.