Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | WOSTU JEWELRY |
| Certificate Type | GDTC |
| Item Weight | 2.75g |
| Model Number | CTC552 |
| Item Height | 1.3 cm |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Zircon |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | WOSTU |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Material | 925 Sterling Silver + Cubic Zirconia |
| Name | Radiant Hearts |
| Promise | 100% 925 Sterling Silver, If no, 100% Full refund |
| Package | A free velvet cloth bag to protect the jewelry. |
Instock
There are no reviews yet.