Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 10 cm |
| Whether printing | No |
| Product application scenarios | Bed |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | WOSTAR201552 |
| Thread Count | 400TC |
| Fabric Count | 40 |
| Pattern | Plain Dyed |
| Weight | 500g-900g |
| Grade | Grade A |
| Pattern Type | Solid |
| Age Group | adults |
| Style | plain |
| Material | 100% Polyester |
| Type | Fitted Sheet |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
Instock
There are no reviews yet.