Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | YES |
| Wi-fi | YES |
| MIL-STD-810G | No |
| IP68/IP69K | No |
| Built in radiator | No |
| Charging Power | 80W |
| Touch Screen | Yes |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Bluetooth Version | YSE |
| Memory Card Type | Not supported |
| Battery Capacity Range | 6000-7499mAh |
| Rear Camera Quantity | 3 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | YES |
| Biometrics Technology | In-Screen Fingerprint Recognition, Face Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | No |
| Fast Charging | SuperVOOC |
| Screen Type | Fullview Display |
| Rear Camera Pixel | 50MP |
| Front Camera Pixel | 16MP |
| Battery Capacity(mAh) | 6000MAH |
| Screen Material | OLED |
| CPU Model | qualcomm |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2780 *1264 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, POLISH, Portuguese, Italian, Turkish, Norwegian, KOREAN, japanese, Arabic |
| Display Size | 6.78 |
| Cellular | 3G, 2G, 4G, 5 G |
| Operation System | Android |
| Item Condition | New |
| Design | BAR |
| Brand Name | OnePlus |
| Oneplus Model | OnePlus 13R |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Height | 161.72 mm |
| Width | 75.77 mm |
| Thickness | 8.02 mm |
| Weight | 206g |
| Operating System | OxygenOS 15.0 |
| Platform | Snapdragon 8 Gen 3 |
| Bluetooth | 5.4 |
| Audio | OReality Audio |
Instock
There are no reviews yet.