Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.75 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Built-in GPS | YES |
| Wi-fi | YES |
| IP68/IP69K | YES |
| Charging Power | 66W |
| Touch Screen | Yes |
| Other Features | Fast Charging Phone, Sports Phone |
| Screen Refresh Rate | 120Hz |
| Bluetooth Version | YSE |
| Memory Card Type | Dedicated slot |
| Battery Capacity Range | 7500+ mAh |
| Rear Camera Quantity | 3 |
| Wireless Charging | No |
| NFC | YES |
| Biometrics Technology | Side-mounted, Face Recognition |
| Charging Interface Type | TYPE-C |
| Front Camera Quantity | 1 |
| 3.5mm Headphone Port | No |
| Fast Charging | other |
| Screen Type | Water Drop Screen |
| Rear Camera Pixel | 50MP |
| Front Camera Pixel | 32MP |
| Battery Capacity(mAh) | 10800 |
| Screen Material | IPS |
| CPU Model | other |
| Battery Type | Not Detachable |
| Display Resolution | 2408×1080 |
| SIM Card Quantity | 2 SIM Card |
| Language | English, Russian, german, FRENCH, Spanish, Portuguese, Arabic |
| Display Size | 6.58” |
| Cellular | 5 G |
| Operation System | Android |
| Item Condition | New |
| Design | BAR |
| Brand Name | Doogee |
| Doogee Model | V31GT |
| Origin | Mainland China |
| Charge | 66W fast charging |
| RAM | 12GB+Up to 8GB Extended |
| ROM | 256GB+T-Flash Card up to 2 TB |
Instock
There are no reviews yet.