Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | other |
| Front Webcam Pixels | 8MP |
| Charging Time(H) | 6.5h |
| Panel Type | IPS |
| Camera | Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Cell Capacity | 9000mAh |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android |
| Display Size | 12" |
| Feature | FM, Dual Cameras |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | Unisoc |
| Display resolution | 2000 x 1200 |
| Processor Manufacture | Unisoc |
| Network | 4G LTE |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | BLACKVIEW |
| Blackview Model | PAD100 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Item Type | Tablet PC |
| CPU | T615 |
Instock
There are no reviews yet.