Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 18 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Second Webcam Pixels | other |
| Front Webcam Pixels | other |
| Google Play | Yes |
| Camera | Front Camera, Second Webcam, Front Webcam Pixels |
| Net Weight | >500g |
| Package | Yes |
| Extend Port | TYPE-C |
| Tablet Storage Capacity | 256GB |
| Processor Core | Octa Core |
| Operating System | Android14 |
| Display Size | 10.95 inch |
| Feature | FM, OTG, Dual Cameras, Tablet Pen |
| Memory Capacity | ≥8GB |
| Processor Model | others |
| Display resolution | 1920×1200 |
| Processor Manufacture | MTK |
| Network | 5g |
| Supporting Language | English, Russian, Spanish, SWEDISH, Portuguese, Turkish, Italian, german, Chinese, FRENCH, japanese, POLISH, UKRAINIAN, Greek, HEBREW |
| Brand Name | BLACKVIEW |
| Blackview Model | Active 10 Pro |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
| Item Type | Tablet PC |
| Features | NFC |
Instock
There are no reviews yet.