Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 7 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Blade Material | Metal |
| Sharp Blade | no |
| Blade Angle | >60° |
| Blade Length | 16cm |
| Full Length | 22cm |
| Handle Length | 6cm |
| Certification | CE |
| Model Number | World of Warcraft Weapon |
| Features | Stuffed, Mini, Diecast |
| Gender | Unisex |
| Design | Sword Weapon Category |
| Dimensions | 22cm |
| Material | Metal |
| Origin | Mainland China |
| Recommend Age | 14+y |
| Product Category | World of Warcraft Weapon |
| Weapon | Frostmourne |
| Game Character | Lich King |
| Product material | Metal |
| Product Related | World of Warcraft |
| Product packaging | Gift box |
| Product postage | Free shipping items |
| Purchase method | Single piece / wholesale |
Instock
There are no reviews yet.