Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 4 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Spring Force | no |
| Lock | no |
| Sharp Blade | YES |
| Full Length | 14.5cm |
| Handle Length | 8.3cm |
| Blade Angle | ≤60° |
| Type | Folding Blade Knife |
| is_customized | No |
| Model Number | W011043A |
| Origin | Mainland China |
| Blade Length | 6cm |
| Handle Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | WORKPRO |
| Blade Material | STEEL |
| DIY Supplies | ELECTRICAL |
Instock
There are no reviews yet.