Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Usage | Home DIY |
| Wattage | 300-499W |
| is_customized | Yes |
| Weight | 1.6KG |
| No-Load Speed | 12000rpm |
| Certification | CE |
| Model Number | W125011A |
| Origin | Mainland China |
| Brand Name | WORKPRO |
| Rated Input Power | 300W |
| Power Source | AC |
| Rated Voltage | 230V |
Instock
There are no reviews yet.