Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 96 × 48 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Origin | Mainland China |
| Motor type | Brushed |
| Brand Name | WORKPRO |
| Certification | CE |
| Model Number | W159009A |
| Scissor Type | SINGLE |
| Length Of Blade | 510mm |
| Power Source | Electric Hedge Trimmers |
Instock
There are no reviews yet.