Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 45 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Model Number | S9719 |
| Modes of Sale | Piece (Finished Carpet) |
| Decoration Style | Modern |
| Technics | Machine Made |
| Design | Wilton |
| Material | Wool / Silk |
| Shape | Round |
| Pattern Type | Solid |
| Place | Living Room |
| Wash Style | Hand Wash |
| Use | HOME, HOTEL, bedroom, Commercial |
| Style | plain |
| Brand Name | LTSCILOVCH |
| Origin | Mainland China |
| Thickness | about 1cm |
Instock
There are no reviews yet.