Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 64 kg |
|---|---|
| Dimensions | 95 × 45 × 67 cm |
| Model Number | MF600 |
| Condition | New |
| CNC or Not | Normal |
| Type | Universal |
| Brand Name | YESOK |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Maximum sharpening length | 600mm |
| Knife size | 600*100*48mm |
| Guide rail length | 900mm |
| Motor power | 1.1kw |
| Overall weight | 60kg |
Instock
There are no reviews yet.