Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 6 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Renovation Team |
| is_customized | Yes |
| Frequency | 50Hz |
| Rated Voltage | 220V |
| Rated Input Power | 1000W |
| Chuck Diameter | 6.35 |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Model Number | 20191030 |
| Brand Name | tungfull |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.