Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Shape | Round |
| Specification | 8.2cm |
| Model Number | Toothpick Case |
| Feature | Eco-Friendly |
| Use | Sundries |
| Technics | Glossy |
| Style | Classic Style |
| Capacity | 1-4 pieces of candy Alps |
| Material | Wood |
| Lattice Quantity | 1 |
| Product | Office Organizer |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong, Zhejiang |
| Load Capacity | 20kg |
| type | Storage Boxes & Bins |
Instock
There are no reviews yet.