Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 5 cm |
| Warning | Small parts, choking hazard ! Do not for children under 3 years old |
| Gender | Unisex |
| Model Number | MG95 |
| Material | Wood, Wood |
| Puzzle Style | Sudoku Puzzles |
| Brand Name | QXLRM |
| Recommend Age | 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Item Name | Sudoku Puzzle Wooden Toy |
| Size | 22*22cm |
| Function | Educational Learning Toy |
| Feature | Educational Sudoku Game, Learning Education, Board Game, Toys for Kids, IQ toy, Wooden Sudoku Chess Game, For Children Intelligence Development, logic Games |
Instock
There are no reviews yet.