Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 9 × 6 cm |
| Shape | SQUARE |
| Model Number | wooden box |
| Feature | Stocked |
| Use | Jewelry |
| Load | 100 kg |
| Technics | Lacquer |
| Style | Modern Style |
| Capacity | 5-8 pieces of candy Alps |
| Material | Wood |
| Lattice Quantity | 1 |
| Product | Jewelry Box |
| Type | Storage Boxes & Bins |
| CN | Zhejiang |
| Origin | Mainland China |
| Type1 | wooden box |
| Type2 | wooden box |
| Type3 | wooden box storage |
| Type4 | wooden boxes for crafts |
| Type5 | wooden jewelry box |
Instock
There are no reviews yet.