Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.128 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Solar System Jigsaw Puzzle |
| Material | Wood |
| Puzzle Style | Sudoku Puzzles |
| Recommend Age | 14+y, 6-12y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Certification | none |
| Size | 40*7cm |
| Feafure1 | Solar System Jigsaw |
| Feafure2 | Planets Cognition |
| Feafure3 | Puzzle Toy |
| Feafure4 | Early Learning |
| Feafure5 | Montessori |
| Feafure6 | Preschool |
Instock
There are no reviews yet.